رینوتکس

بیمه رایگان آتش سوزی منزل برای بازدیدکنندگان نمایشگاه رینوتکس 2021

بازدیدکنندگان حضوری و مجازی از نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری های پیشرفته ربع رشیدی (رینوتکس 2021 ) می توانند با مراجعه به غرفه یا سایت سامانه بیمه سی، بیمه نامه رایگان آتش سوزی اثاثیه منزل مسکونی به ارزش 3 میلیارد ریال دریافت کنند.


پیشران اقتصاد، سامانه بیمه سی به عنوان استارتاپ بیمه ای علاوه بر حضور در نمایشگاه رینوتکس 2021 هدیه ویژه ای را برای مخاطبان این نمایشگاه در نظر گرفته و به این بهانه سعی در فرهنگ سازی و بالا بردن آگاهی عمومی در حوزه بیمه دارد.

بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند با حضور در غرفه بیمه سی به آدرس نمایشگاه بین المللی تبریز، سالن امیرکبیر، زون فناوری اطلاعات و ارتباطات، غرفه 38 از این امکان ویژه بهره ببرند.

همچنین بازدیدکنندگان مجازی از نمایشگاه نیز امکان استفاده از این هدیه را از طریق سایت بیمه سی خواهند داشت. علاقمندان برای بهره مندی از این هدیه ویژه، پس از ثبت نام در سایت بیمه سی و دریافت کد تخفیف 100 درصدی، می توانند به لینک هدیه ویژه نمایشگاه رینوتکس در صفحه اول سایت این استارتاپ مراجعه کنند.

نمایشگاه رینوتکس 2021 از 17 تا 21 آبان 1400 در تبریز برگزار می شود و علاقمندان می توانند هر روزه از ساعت 15 الی 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.

گفتنی است، کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر تبریز، اولین مجوز کارگزاری بیمه برخط کشور را از بیمه مرکزی دریافت کرده است و در سال 1399 نیز به عنوان فناور برتر آذربایجان شرقی معرفی شده است. این شرکت، از سال گذشته سامانه بیمه سی را به عنوان سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه راه اندازی کرده و به عنوان اولین شرکت کارگزاری شمالغرب کشور در مرکز رشد و فناوری های پیشرفته دانشگاه شهید مدنی آذربایجان پذیرفته شده است.

برچسب ها


    ارسال خبر  


نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن