صندوق نوآوری و شکوفایی

امضای ۵ تفاهم‌نامه راند دوم سرمایه‌گذاری با تیم‌های سبد هم سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری

در حاشیه نخستین رویداد سرمایه‌گذاری کراس و چهارمین رویداد سرمایه‌گذاری بادگیر ۵ تفاهم نامه راند دوم سرمایه گذاری با تیم های سبد هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری امضا شد.


به گزارش پیشران اقتصاد؛ نخستین رویداد سرمایه‌گذاری کراس و چهارمین رویداد سرمایه‌گذاری بادگیر با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و شتابدهنده پیشگامان ۲۶ بهمن ماه در هتل صفاییه یزد برگزار شد.

در این رویداد ۴۰ تیم استارتاپی ثبت نام کردند و پس از داوری توسط منتورها و مشاوران، ۲۰ تیم برای ارائه نهایی در رویداد دمودی پذیرش شدند.

در این رویداد که با حضور استاندار و مسئولان استان یزد برگزار شد، مدیریت ارزیابی سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، سرمایه‌گذاران خطرپذیر شامل صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و شرکت‌های سرمایه‌گذاری حضور داشتند.


پیشنهاد می‌شود بخونید:

قرارداد اعطای تسهیلات قرض‌‍‌الحسنه بانک ملی به صندوق پژوهش و فناوری


در اختتامیه رویداد بادگیر و کراس، ۵ تفاهم‌نامه به منظور راند دوم سرمایه‌گذاری در تیم‌های سبد مشارکت هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با بخش خصوصی منعقد شد.

این تفاهم‌نامه‌ها شامل سرمایه‌گذاری پیشگامان پست بادپا در دو استارتاپ گامیتو و اکوپست، سرمایه‌گذاری شتابدهنده پیشگامان یزد در استارتاپ پیشگام لجستیک، مشارکت شرکت پیشگامان پرواز در تیم کهن بوم و در نهایت سرمایه‌گذاری در تیم سفره‌چی توسط استودیو بازی سازی بلوط صورت پذیرفته است.
همچنین مذکرات و توافق اولیه جذب سرمایه با چند تیم دیگر حاضر در این رویداد صورت گرفت.

لازم به ذکر است پیش از این قرارداد هم‌سرمایه‌گذاری شتابدهنده پیشگامان کویر یزد با صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف سرمایه‌گذاری پیش بذری و بذری در ۱۸ تیم معتقد شده بود.

برچسب ها


    ارسال خبر  


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن